Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Supergeo

Założona w 2001 roku firma Supergeo Technologies Inc (Supergeo) jest wiodącym na świecie dostawcą oprogramowania GIS, który jest używany w ponad 100 krajach na całym świecie. Supergeo wie w jaki sposób technologia GIS może pomóc ludziom i firmom radzić sobie skutecznie z problemami i wyzwaniami. Firma dąży do zapewnienia state-of-the-art technologii geoprzestrzennych oraz kompleksowej usługi dla klientów związanych z GIS oraz hołduje maksymie: „Niech GIS wykorzystuje zalety geograficzne w celu poprawy życia i pracy ludzi”.
Mapping and ChartingOprogramowanie oraz aplikacje Supergeo są używane na całym świecie, są podstawą odwzorowania świata i analizy przestrzennej. Supergeo oferuje klientom szeroki zakres produktów i usług: mobilne rozwiązań GIS, rozwiązania GIS Desktop oraz rozwiązania Server GIS. Ponadto silnik SuperGIS i silnik SuperGIS Mobile oferowane są również dla programistów, aby idealnie dostosować aplikacje. Ponadto, jako profesjonalny dostawca GIS Supergeo oferuje również szeroką gamę usług, w tym:
Usługi projektowe GIS
Profesjonalna edukacja i szkolenia GIS oraz usługi konsultanckie
Projekty cloud GIS i aplikacji mobilnych dla iOS / telefonów z systemem Android
Usługa SuperGIS Online Cloud GIS Service
Aplikacje GIS
Geospatial-IntelligenceObecnie technologie GIS zostały zastosowane do różnych dziedzin. Pomagają ekspertom i specjalistom w analizie różnych rodzajów danych geoprzestrzennych i radzenia sobie ze złożonymi sytuacjami. Nie ważne czy to w biznesie, edukacji, zasobach naturalnych, turystyce lub transporcie, GIS odgrywa istotną rolę, aby pomóc ludziom na gromadzenie, analizowanie danych przestrzennych i wyświetlanie danych w różnych formatach. Poniższe historie, to przypadki sukcesów dzięki wykorzystaniu produktów serii SuperGIS jako swoich rozwiązań w różnych dziedzinach.
SuperGIS Desktop

SuperGIS Desktop 3 jest oprogramowaniem z serii produktów SuperGIS 3. Bogaty w narzędzia GIS, SuperGIS Desktop oferuje ekspertom GIS profesjonalną platformę geoprzetwarzania, wyświetlania, edycji, zarządzania, odpytywania i analizowania danych geograficznych jeszcze szybciej i łatwiej. SuperGIS Desktop 3 znacznie zwiększa wydajność edycji, wyświetlania i geoprzetwarzania oraz wzmacnia interoperacyjność danych z różnych baz danych i wspiera standardy OGC. SuperGIS Desktop 3 zapewnia silniejsze i bardziej pełne możliwości GIS do efektywnej pracy z jeszcze większą ilością bardziej złożonych danych GIS zaspokajając wszystkie różne potrzeby.
Z SuperGIS Desktop, możesz:
Tworzyć, edytować i analizować dane GIS.
Wizualizować dane przestrzenne, aby zobaczyć oryginalne rzeźby terenu i jego cechy przestrzenne.
Zastosować SuperGIS Toolkit, aby definiować geoprzetwarzanie na potrzeby procesu przetwarzania danych przestrzennych.
Czytać, importować i zarządzać różnego rodzaju formatami danych i geo-bazami danych.
Sprawnie współdzielić się danynymi przestrzennymi ze współpracownikami w obrębie organizacji.
Korzystać z wielu narzędzi GIS, aby zidentyfikować, znaleźć, zmierzyć i obliczyć dane geograficzne.
Zbudować idealne środowisko pracy poprzez dostosowanie odpowiednich narzędzi GIS.
SuperGIS Server

SuperGIS Server, to kompleksowe i oparte na serwerze oprogramowanie GIS. Przeznaczone jest dla organizacji i służy do tworzenia, zarządzania, integracji i dystrybucji różnych zasobów GIS, takich jak mapy i geo-bazy danych. Dostępne jest poprzez Internet do obsługi aplikacji biurowych, mobilnych i internetowych. Pozwala organizacjom również na udostępnianie najbardziej aktualnych zasobów GIS dla całego przedsiębiorstwia i poprzez WEB.
SuperGIS Server skutecznie upraszcza proces dostępu do usług GIS dla ekspertów GIS, pracowników terenowych i pracowników bez doświadczenia GIS. Aplikacje zbudowane przez SuperGIS Server są skierowane dla każdego, więc są zaprojektowane do obsłudze intuicyjnej.
Z SuperGIS Server, możesz:
Publikować usługi map z dowolnego miejsca, które mogą być dostępne przez różnych klientów, w tym stacjonarnych, mobilnych i aplikacje WEB.
Centralnie zarządzać dużą ilość danych przestrzennych w celu zmniejszenia kosztów przechowywania danych i zwiększenia bezpieczeństwa danych.
Bezproblemowo integrować informację geograficzną z różnych serwerów GIS aby stworzyć łatwe w użyciu i intuicyjne usługi GIS.
Współdzielić własną kolekcję informacji geograficznej poprzez sieci firmową (intranet) lub Internet.
Wykorzystywać techniki GIS do swoich aplikacji mobilnych w celu zwiększenia dokładności i użyteczność zbierania danych w terenie.
SuperGIS Mobile Engine 3

SuperGIS Mobile Engine 3 jest mobilnym GIS SDK. Dzięki wysokiej elastycznej strukturze rozwoju, prawie 100 gotowych przycisków paska narzędzi i próbek instrukcji rozwoju/rozbudowy, można opracować intuicyjne i idealne mobilne aplikacje GIS, aby poprawić efektywność pracy, bez wysiłku. SuperGIS Mobile Engine 3 pozwala na wdrażanie aplikacji na dużą skalę przy niższych kosztach, aby zmaksymalizować wydajność pracowników terenowych.
Dodatkowo, można tworzyć same narzędzia GIS i zainstalować je w istniejącej aplikacji mobilnej, oszczędzając znaczne wydatki na zakup potężnie funkcjonlnego, ale mało praktycznego oprogramowania GIS mobile.
Łatwa w użyciu SuperGIS Mobile Application umożliwia pracownikom terenowym, którzy nie muszą mieć żadnego doświadczenia GIS na:
Przegląd i nawigację map.
Zbieranie i edycję danych przestrzennych.
Odpytywanie i zarządzanie danymi GIS.
• Zintegrowanie funkcji GPS.

Comments are closed.

 • ramsdatalogocien

 • Rams Data SP Z O.O.

  Adres
  ul. Sęczkowa 27e
  03-986 Warszawa

  Telefon
  tel./faks +48 22 671 24 89
  tel. Kom +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl

 • Contact (English)

  Address
  Sęczkowa 27e street
  03-986 Warsaw, Poland

  Phone
  phone/fax: +48 22 671 24 89
  mobile: +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl