Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Komunikacja Audio / Video

System udostępniania wykładów
System udostępniania wykładów firmy Reach to rozwiązanie, które umożliwia jednoczesne nagrywanie, zarządzanie i publikowanie wykładów. Umożliwia ono nagranie całego procesu nauczania i treści wykładanych przedmiotów, w tym osoby prowadzącego, prezentacji z komputera oraz wizualizera. Może współpracować z systemami LMS/CMS (Lecture Management System /Content Management System) i publikować w nich nagrane materiały, które mogą być udostępnianie na PC, MAC, tablety i smartfony.
Korzyści dla uczniów / studentów:
Nagrania multimedialne wykładów umożliwiają łatwiejsze przyswojenie wiedzy.
Transmisje na żywo lub na żądanie VoD prowadzonych zajęć / wykładów.
Dostęp dla użytkowników z różnych platform sprzętowych.
Korzyści dla nauczycieli / wykładowców:
Brak zakłóceń i przerw w procesie nauczania.
Możliwość zaplanowania nagrywania oraz wsparcie dla nagrywania na żądanie (panel sterowania).
Korzyści dla obsługi IT:
Profesjonalne narzędzia do zarządzania całym systemem.
Współpraca z systemami LMS (Lecture Management System) / CMS (Content Management System).
reach1

Funkcje

Przechwytywanie pełnej informacji z lekcji / wykładu. Przechwytywanie sygnałów wideo: obraz nauczyciela / wykładowcy, obraz studentów, prezentacja z PC / tablicy multimedialnej / wizualizera – z każdej sali maksymalnie trzy kanały. Obsługa sygnałów wideo w jakości od SD do Full HD 1080p.
Łatwe uruchamianie nagrywania. Obsługa kalendarza nagrań w oparciu o interfejs użytkownika i import pliku z MS Excel. Włączanie nagrywania lekcji z poziomu panelu sterowania na biurku nauczyciela, który umożliwia włączenie / zatrzymanie / wyłączenie nagrywania.Współpraca z zewnętrznym systemem do zarządzania funkcją nagrywania (np. AMX, Crestron).
Edycja zapisanych plików z poziomu serwera. Użytkownicy mogą edytować pliki multimedialne bezpośrednio na serwerze, co w znacznym stopniu upraszcza procedurę związaną z pobieraniem plików – edycją na zewnętrznym komputerze – wgrywaniem plików ponownie na serwer.
Odtwarzanie wieloplatformowe. Wykorzystując odtwarzacz SilverLight możliwe jest odtwarzanie nagrań bezpośrednio w przeglądarce dla użytkowników Windows i Mac oraz przeglądarek internetowych IE, Chrome, Safari i Firefox. Wykorzystując technologię HTML5 możliwe jest odtwarzanie na tabletach i smartphonach.
Wielopoziomowy i prosty tryb publikacji plików. Automatyczna publikacja wykładu lub po zatwierdzeniu.Dostęp do zasobów multimedialnych za pośrednictwem portalu – prosty i jednolity interfejs. Obsługa wielopoziomowego wyszukiwania nagranych plików multimedialnych. Automatyczna identyfikacja i wyszukiwanie znaków w nagranych prezentacjach (funkcja OCR). Zarządzanie prawami dostępu do nagranych kursów i uprawnieniami użytkowników. Publikacje wykładów na platformach LMS/CMS, takich jak Blackboard i Moodle. Informacje o publikacjach za pośrednictwem kanału RSS.
Integracja z systemami zarządzania kontami. Obsługa LDAP i Single Sign-On dla różnych systemów. Zarządzanie uprawnieniami grup użytkowników.
Uproszczone zarządzanie i utrzymanie systemu. Intuicyjne zarządzanie przechwytywanymi urządzeniami w kampusie, budynku i sali wykładowej / lekcyjnej. Narzędzia do centralnego zarządzania i monitorowania w czasie rzeczywistym stanu sygnałów z każdej sali wykładowej / lekcyjnej.

Produkty

Kliknij w nazwę produktu i dowiedz się więcej

Comments are closed.

 • ramsdatalogocien

 • Rams Data SP Z O.O.

  Adres
  ul. Sęczkowa 27e
  03-986 Warszawa

  Telefon
  tel./faks +48 22 671 24 89
  tel. Kom +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl

 • Contact (English)

  Address
  Sęczkowa 27e street
  03-986 Warsaw, Poland

  Phone
  phone/fax: +48 22 671 24 89
  mobile: +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl