Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Antywirus / Antyspam

Proaktywna ochrona, centralne zarządzanie.
Firmy muszą dziś zmagać się z implementacją ekonomicznych rozwiązań bezpieczeństwa, zdolnych nadążyć za bezustannie zmieniającym się krajobrazem zagrożeń i dających zarazem możliwość ciągłego prowadzenia działalności. Business Solutions (rozwiązania biznesowe) BitDefendera zaprojektowane są specjalnie z myślą o budżetach i wydajności sieci małych i średnich firm. Pomagają one zachować skuteczność działania i zmniejszyć nakład środków wymaganych do walki z zagrożeniami płynącymi z Internetu. Oprócz dysponowania jednym z najskuteczniejszych silników anti-malware w branży, BitDefender oferuje wiodące na rynku technologie zapewniające proaktywną ochronę przed internetowymi zagrożeniami. Nasze silniki skanowania na podstawie sygnatur i zachowania regularnie otrzymują wyróżnienia przyznane przez analityków branży i niezależne laboratoria badawcze ze względu na dokładność wykrywania i minimalne angażowanie zasobów systemu.
JAK MIERZYĆ SIĘ Z AKTUALNYMI WYZWANIAMI
W miarę rozwoju firmy pojawiają się nowi pracownicy, systemy i aplikacje wspierające inicjatywy biznesowe. Przez to znacznie zwiększa się liczba wektorów ataku wykorzystywanych przez złośliwe oprogramowanie do przeniknięcia do sieci firmy. Aby zachować kontrolę i podgląd ogólnej postawy firmy w kwestii zabezpieczeń, dział informatyczny musi wprowadzić kontrolę ograniczającą skutki użycia nieautoryzowanych aplikacji, złośliwego kodu i zasobów Internetu – na przykład aplikacji Web 2.0 – które zwiększają narażenie organizacji na atak.
ZABEZPIECZANIE SWOJEGO BIZNESU Z BITDEFENDEREM
Firmy mogą skutecznie chronić miejsca pracy klientów i najważniejsze serwery przed atakami za pomocą BitDefendera, który wykrywa i unieszkodliwia zagrożenia zero-day. Mogą także zapewnić postępowanie zgodne z polityką bezpieczeństwa firmy oraz zarządzać nią skutecznie za pomocą mniejszej liczby zasobów informatycznych.
Dzisiejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa biznesu wymagają czegoś więcej niż zwykłej ochrony antywirusowej, żeby zapewnić rozwiązania mogące wdrożyć kontrolę i zarządzanie dużą liczbą serwerów i punktami końcowymi – przy minimalnym wysiłku. Idealne rozwiązania zarządzaniem antywirusowym powinny automatycznie zainstalować ochronę na niezabezpieczonych stanowiskach pracy i serwerach, które pojawiają się w sieci, zdalnie zidentyfikować i usunąć nieautoryzowane aplikacje oraz zdalnie skonfigurować ustawienia systemu, żeby zapewnić kontynuację integracji z siecią.
Najważniejsze funkcje i korzyści
Kompleksowe rozwiązania w zwalczaniu złośliwego oprogramowania chronią system od bramy do punktu końcowego.
Wsparcie dla platform opartych o Windows i Unixa.
Nagradzane wykrywanie wirusów, czyszczenie i kwarantanna wirusów, oprogramowania typu spyware/adware, trojanów i rootkitów.
Ochrona bram, inspekcja oraz oczyszczanie ruchu sieciowego.
Ochrona serwerów krytycznych dla usług związanych z plikami i siecią.
Wszechstronna ochrona, wprowadzanie i zarządzanie polityką firmy.
Zautomatyzowana zdalna konfiguracja, audyt, instalacja i usuwanie aplikacji z każdego systemu klienta bądź serwera w sieci.
BUSINESS SOLUTIONS BitDefendera UMOŻLIWIAJĄ:
Implementuje ujednoliconą platformę zarządzania dla zdalnych instalacji, konfiguracji i raportowania o wszystkich klientach BitDefendera, produktach serwerowych i bramach, wdrożonych w sieci.
Zapewnia administratorom IT, mającym dostęp do całej sieci, wgląd do wszystkich zdarzeń związanych ze złośliwym oprogramowaniem
Proaktywnie kontroluje sprzęt i zasoby oprogramowania w obrębie sieci.
Zdalną konfigurację i zarządzanie systemowymi ustawieniami klienta i serwera.
Raporty o wydarzeniach powiązanych ze złośliwym oprogramowaniem w celu zidentyfikowania częstotliwości i trendów infekcji.
Sprawdza efektywność programu chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem w danej firmie.
1
LEPSZA OCHRONA SIECI
Configurable Security Policies z ustalonymi wzorami pomaga przy wprowadzaniu polityki.
Wykrywanie w sieci nienadzorowanych punktów końcowych dzięki zdalnej instalacji Client Security.
Wbudowany moduł raportowania zapewnia podgląd zagrożeń bezpieczeństwa całej sieci.
Scentralizowane alerty powiadamiają administratorów o krytycznych zagrożeniach prawie w czasie rzeczywistym.
AUTOMATYCZNA LUB WYZNACZONA HARMONOGRAMEM DYSTRUBUCJA AKTUALIZACJI
BitDefender Business Solutions zapewnia nieprzerwaną dystrybucję nowych definicji wirusów i aktualizacje produktu z lokalizacji centralnej. Aktualizacje mogą być uruchamiane automatycznie raz na godzinę, kiedy stają się dostępne, lub zaplanowane, by uruchamiały się w godzinach poza szczytem, żeby zminimalizować spadek wydajności i wpływ na sieć.
WSPARCIE BIZNESOWE BITDEFENDERA
Certyfikowani przedstawiciele firmy BitDefender zapewniają klientom biznesowym pomoc techniczną za pośrednictwem usług internetowych, poczty elektronicznej lub telefonu. Postępując zgodnie ze standardami obsługi klienta, nasz wyznaczony zespół ekspertów posiada wszelkie informacje na temat rozwiązań firmy BitDefender oraz technologii innych firm, dzięki czemu może błyskawicznie reagować na potrzeby klientów.
GŁĘBOKA OCHRONA
BitDefender Business Solutions to kompleksowy pakiet rozwiązań, które zapewniają kompletną ochronę sieci od bramy aż po komputer. Proaktywne, przeznaczone dla wielu platform produkty firmy BitDefender wykrywają i zatrzymują wirusy, oprogramowanie szpiegujące, adware i Trojany, które mogą naruszyć spójność sieci.
O programie BitDefender®
BitDefender stworzył jedną z najszybszych i najwydajniejszych linii oprogramowania bezpieczeństwa, sygnowaną międzynarodowymi certyfikatami. Od kiedy powstał w 2001 roku, BitDefender wciąż ponosi poprzeczkę i ustanawia nowe standardy proaktywnego zapobiegania zagrożeniom. Każdego dnia, BitDefender chroni dziesiątki milionów domów i użytkowników korporacji na całym świecie – dbając o ich spokój, gdyż wiedzą, że mogą bezpiecznie korzystać z technologii cyfrowej. Rozwiązania BitDefendera są rozprowadzane globalną siecią za pomocą dystrybucji wartości dodanej i partnerów w ponad 100 krajach na całym świecie. Więcej informacji o BitDefenderze i produktach można znaleźć w informacjach prasowych o rozwiązaniach bezpieczeństwa. Dodatkowo, strona www.malwarecity.com BitDefendera zapewnia przydatne informacje i najnowsze aktualizacje, które pomagają użytkownikom być na bieżąco w walce ze złośliwym oprogramowaniem.
BitDefender
Technologies
Wszystkie rozwiązania BitDefendera zawierają technologię B-HAVE, będącą w trakcie postępowania patentowego, która analizuje zachowanie potencjalnie szkodliwych kodów w komputerze wirtualnym, eliminując fałszywe wyniki, co zwiększa szanse wykrycia nowych i nieznanych typów takich kodów.

W celu lepszego radzenia sobie ze spamem, firma BitDefender Lab stworzyła NeuNet, potężny filtr antyspamowy. W laboratorium antyspamu, NeuNet ćwiczy się poprzez dostarczanie mu spamu, tak by nauczył się rozpoznawać go na podstawie podobieństw do wcześniejszych wiadomości.

BitDefender Business Solutions
Client Security
Antivirus Scanner for Unices
Security for File Servers
Security for SharePoint
Security for Mail Servers
Security for Exchange
Security for ISA Servers

Comments are closed.

 • ramsdatalogocien

 • Rams Data SP Z O.O.

  Adres
  ul. Sęczkowa 27e
  03-986 Warszawa

  Telefon
  tel./faks +48 22 671 24 89
  tel. Kom +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl

 • Contact (English)

  Address
  Sęczkowa 27e street
  03-986 Warsaw, Poland

  Phone
  phone/fax: +48 22 671 24 89
  mobile: +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl