Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Altova

Lider w rozwoju narzędzi XML.
ALTOVA jest producentem narzędzi wspomagających pracę programistów w zakresie tworzenia oprogramowania i aplikacji oraz zarządzania i integracji danych. Grupa oprogramowania ALTOVA składa się z czterech podgrup produktowych obejmujących najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne przeznaczone dla webmasterów posiadających pewną wiedzę o XML i J2EE.
ALTOVA stworzyła program XMLSpy oraz wiele innych, wielokrotnie nagradzanych narzędzi do środowisk XML, SQL oraz UML. Narzędzia te pozwalają łatwo tworzyć zaawansowane projekty, strony internetowe, aplikacje w technologii XML i J2EE. Przy pomocy rozwiązań ALTOVA można także edytować i wykrywać błędy w aplikacjach już istniejących.
Altova jest liderem w rozwoju narzędzi XML. Koncentruje się na potrzebach swoich klientów, oferując linię produktów, które spełnią każde wymaganie zespołu programistycznego.
Linia produktowa

Altova XMLSpy

Altova StyleVision

Altova MapForce

Altova DatabaseSpy

Altova Authentic

Altova DiffDog

Altova SchemaAgent

Altova UModel

Altova MissionKit

W przypadku wątpliwości co do wyboru modułu lub celowości jego zakupu a także w przypadku chęci uzyskania bliższych informacji dotyczących oprogramowania Altova – prosimy o kontakt z nami.

Comments are closed.

 • ramsdatalogocien

 • Rams Data SP Z O.O.

  Adres
  ul. Sęczkowa 27e
  03-986 Warszawa

  Telefon
  tel./faks +48 22 671 24 89
  tel. Kom +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl

 • Contact (English)

  Address
  Sęczkowa 27e street
  03-986 Warsaw, Poland

  Phone
  phone/fax: +48 22 671 24 89
  mobile: +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl