Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Administracja publiczna

administracja
W czasach, gdy finanse publiczne są pod presją, administracja publiczna musi dostarczać nowe usługi i poprawia już istniejące, działając efektywniej i bardziej przejrzyście jednocześnie dbając o optymalizację kosztów. Z pomocą przychodzi innowacyjna technologia informatyczna, która pozwala w rozwiązywaniu takich problemów oraz pomaga w sprawnym wykonywaniu zadań w służbie dla ludzi. Nowe technologie stawiają wyzwanie dla instytucji publicznych i skłaniają je do zadawania sobie wielu ważnych pytań: w jaki sposób możemy służyć ludności, która jest coraz bardziej mobilna i bardziej zależna od technologii? W jaki sposób korzystać z kanałów społecznych i cyfrowych do interakcji z naszymi wyborcami? Jak możemy wykorzystać duże ilości danych generowanych codziennie, aby lepiej służyć społeczeństwu? Jak możemy wykorzystać technologię do dostarczania nowych usług? Jak możemy zrobić wszystkie te rzeczy jednocześnie utrzymując koszty na niskim poziomie?
Organy administracji publicznej działając w zgodności z przepisami muszą nieustannie poprawiać komunikację i ułatwiać wymianę danych dla podniesienia poziomu jakości usług świadczonych dla obywateli i przedsiębiorstw, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów ze względu na ograniczone budżety. Taka sytuacja wymaga bezproblemowego współdziałania systemów informatycznych administracji i partnerów biznesowych, a także zdolności do zapewnienia komunikacji internetowej do wykonywania transakcji, transferów plików, itp…
Dzięki integracji i konsolidacji danych oraz procesów biznesowych w bezpiecznych platformach wspólnych usług, organizacje sektora publicznego mogą dostarczać szeroko dostępne i wydajne usługi dla obywateli, przedsiębiorstw i agencji. Strategia bezpieczeństwa IT w placówkach administracji publicznej musi brać pod uwagę pojawiające się nowe wyzwania. Aby nadążyć za coraz bardziej zmieniającym się światem trzeba rozumieć podstawowe ryzyko, umieć nim zarządzać oraz je kontrolować. Aby spełnić te wymagania, rozwiązania bezpieczeństwa dla sektora publicznego muszą także ewoluować żeby stać się na tyle zaawansowanymi narzędziami aby pomóc agencjom rządowym i jednostkom administracji publicznej w skutecznej ochronie swoich zasobów przed wyrafinowanymi zagrożeniami.
Rams Data ma w swoje ofercie szereg produktów i usług dedykowanych dla sektora administracji publicznej i rządowej:

Comments are closed.

 • ramsdatalogocien

 • Rams Data SP Z O.O.

  Adres
  ul. Sęczkowa 27e
  03-986 Warszawa

  Telefon
  tel./faks +48 22 671 24 89
  tel. Kom +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl

 • Contact (English)

  Address
  Sęczkowa 27e street
  03-986 Warsaw, Poland

  Phone
  phone/fax: +48 22 671 24 89
  mobile: +48 607 87 17 66

  E-mail
  kontakt@ramsdata.com.pl